Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

Na sídliskách v m.č. Bratislava-Rača je katastrofálna situácia s parkovaním. Dostupné možnosti už zďaleka nepostačujú požiadavkám občanov a situácia je vážna už aspoň 10 rokov. Za posledné volebné obdobie sa ako inak situácia opäť zhoršila.
Parkovanie áut po oboch strán cesty v jednosmerke Kadnárová ulicaNiektorí výmyselníci a opovážlivci však idú tak ďaleko, že ničia životné prostredie a vybudované prístupové cesty k bytovkám pre chodcov. Konkrétne na toto okolie ihriska som upozorňoval starostu p.Pilinského hneď po nástupe do funkcie prostredníctvom služby Kuriér hliadka


Vo vedení naša miestna časť nemá ľudí, čo majú záujem niečo riešiť. Parkovacie možnosti sa dajú vylepšiť, a kapacity zvýšiť. Konkrétne ulica Kadnárova: zásahom do trávnatej časti od priľahlého chodníka vybudovať plochy pre kolmé parkovanie na komunikáciu, asi takto.

Pravdepodobne sa občan dozvie, že sa to nedá a že to nejde a že čosikdesi nejaká legislatíva a bla bla.
A že sa teda bude teda ničiť ďalej životné prostredie, chodníky pre chodcov. A sem tam, ak nebude mať mestská polícia dobrú nálada, tak nasadia aj papuču/e.

Len potom vyvstáva otázka, prečo mestskí policajti neriešia nasadenie papúč aj na tieto autá?A neposlednej rade sa pýtam ako občan, čo vlastne robia poslanci za Krasňany, keď nič nerobia z titulu ich funkcie?

0 komentárov:

Zverejnenie komentára