Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

Vážený pán oný, ... richtár! 

Srdečne vás všetci z horného aj dolného konca obce Čara pozdravujeme a prajeme do dalších aktivít ako je richtárčenie veľa pevných nervov s neprajníkmi. 
Leto sa prehuplo do druhej polovičky a Čara do šprirály developerského ošiaľu.

No vy ako richtár stojíte neochvejne na strane spravodlivosti a tých správnych skupín.
A spravodlivosť ako vieme, je často slepá.

Veľmi nás zarmútilo pokosenie našej dlho pestovanej trávy na sídlisku  Škareďany, medzi blokmi - Bagarova 17-19. Veď nám tam rástla perspektívna tráva. Čara na tom mohla postaviť nový biznis.

Pán richtár, leto je nádherné, čaká sa dobrá úroda hrozna. My tu u 4 králikov máme dilemu, či na oberačky budete mať správne kýble. Teda také plné malty.


Nejaké zvyšky malty na dne kýbla sa nerátajú.


************************************************************************************ 

P. S. Aby sme nezabudli. To prasa, čo pre vás chováme, sa natrelo na zeleno. Vraj chce vstúpiť do strany zelených a stať sa precedom!

1 komentárov:

  1. Ach jaj. V Care je to tak. Vsetko tu ma pod palcom jeden smelinar,vybavovac a zadavac developerskych projektov neslovenskej narodnosti. Cara je pre neho Raj. A nielen pre neho. Konecne sa niekde prisal. A saje a saje. Uz im to v Care konci a preto je treba vyhadzat von co najviac developerskych projektov. Sak su za to bubaky,pengo,love. Velmo ich lubi. A nieco sa da aj rukazdvihacom. Kolieska sa najlepsie tocia,ked su pomazane.

    OdpovedaťOdstrániť