Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

23.septembra 2013 začala devastácia životného priestoru s tichým súhlasom nášho zeleného starostu. 


Pán Pilinský sa rád necháva počuť, že zabránil horšej alternatíve. Vraj investor chcel postaviť objekt do písmena L. A náš starosta to bravúrne vykonzultoval na jednoduchšiu alternatívu.


zdroj: Cyprichova

V jednoduchšej variante bude 36 bytov, 4 ateliéry a 5 nebytových priestorov. Koľko parkových miest je povinný investor zabezpečiť zo zákona? Citujem: "Problémy s parkovaním začala riešiť nová norma o novostavbách. Podľa nej musí projekt ponúknuť parkovacie miesta na základe počtu bytov. Napríklad každý trojizbový byt musí mať dve parkovacie miesta, dvojizbový jedno a pol. Tieto miesta však developer musí vyčleniť pre majiteľov bytov."Čiže ich môže vyčleniť iba na pozemku investora, nie na priľahlých uliciach. 

Má jednoduchšia varianta dostatok parkovacích miest pre asi 50 automobilov? Podľa náčrtu asi áno.


A teraz vyvstávajú otázky. Ak by sa realizoval projekt do písmena "L", kde by zabezpečil investor parkovanie? Podzemné garážovanie by nebolo a bola by teda zastavaná aj tá plocha, ktorá bude slúžiť pre parkovanie v jednoduchšej variante.   foto: základová doska, podzemné garáže nie sú


Vážený pán Pilinský! Prosím vás, neopíjajte nás rohlíkom. My nie sme deti a vidíme, čo sa deje.  Žiadna alternatíva domu do písmena "L" neexistovala. Toto je vaša stratégia, klamať?

4 komentárov:

 1. kazdemu je jasne, ze Pilinsky z nas robi pakov a ti ktori mu tieto alternativy zeru sa vzdy najdu. Mna by zaroven zaujimalo za koho bacovania sa predal ten pozemok? Kedy nam p.Zeleny starosta zabazpeci uzemny plan zony (bez naslapnych min)? A nech sa nevyhovara na peniaze, nech urobi aj verejnu zbierku, ja prispejem, len aby mi tu traktory nebehali pre oknom zakazdym ked si nejake hovado politicke zase nebude potrebovat naplnit vrecka uplatkami, lebo ich decko potrebujem novy ThaiPhone. Krajcovic

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pozemok sa predal za bacovania KDH na OU. Cize mozme podakovat nominatom KDH, SDKU a dalsim, ktory nam nadalej takto rozpredavaju majetok. Vsetci su rovnaky. A Vy p. Vesely uz nepite stare rozky z pohara, lebo Vam mutia hlavu :-)

  Dusan

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Teším sa pan Anonymný 26.10.2013 0:27:00, že mi teda nalejete niečo ostrejšie.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť