Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránkyKrasňany sa pomaly, ale iste zahusťujú. Tí, čo sledujú nové veci okolo developerských projektov, vedia o tom svoje.


Akceptujem obnovu súčasného bytového fondu s prihliadnutím na súčasný stav urbanizácie. Je potrebné zachovať dostatočný pomer zelene voči pribúdajúcim betónovým plochám.  Perspektívne domyslieť, ako vybudovať okrem nových bytov aj nové parkovacie miesta a zachovať dostatok priestoru.
Neakceptujem mazané čarovanie developerov, ktorí "vyrábajú" parkovné miesta na pôvodných plochách, na ktorých sa autiakmi parkovalo aj predtým. Ako to dokázali?  Jednoducho. Tam, kde končil pôvodný betón, priliali nový, umiestnili betónové rozhranie a podla platnej normy pribudli nové parkovné miesta. Tak nejako z večera do rána.

*****************************************************************
******************************************************************

Na hore uvedených plochách sa parkovalo rovnako aj pred 15 rokmi, žiadny developer nás nemusel presviedčať, že tu vybudoval nové parkovacie plochy. Nevybudoval ich, iba spevnil ich hranice. 

Žiadam týmto m.č. Rača, aby kontrolovala dodržiavanie platnej legislatívy, ktorá určuje developerom s vybudovaním nových bytových jednotiek zabezpečiť aj nové parkovacie miesta.0 komentárov:

Zverejnenie komentára